W ZALEŻNOŚCI OD PREFEROWANEJ PRZEZ CIEBIE FORMY WYJAZDU WYBIERZ JEDNĄ Z PONIŻSZYCH OPCJI I DOKONAJ ZAPISU

DLACZEGO Z NAMI?

Wakacje w Grecji to idealny pomysł na wypoczynek. Przyjemny gwar wypełnionych po brzegi tawern z grecką muzyką i lokalną kuchnią, piękne plaże i bajkowe krajobrazy to gwarancja wspaniałego wypoczynku.

Zapraszamy Ladys, Friends oraz całe rodziny na wakacje w Grecji. Doświadczaj z nami autorskich wyjazdów.

Jedziemy w grupie min 8 osób. Dzięki temu jest możliwość doświadczyć odwiedzane miejsca po za szlakiem z przewodnika, a nie tylko ich zaliczenia. To okazja, aby poczuć wspaniałą atmosferę w kameralnym gronie. Z nami poznasz autentyczną Grecję bez luksusów, ale w cudownej domowej atmosferze. Będziesz mieć okazję na spotkania z lokalsami, nawiązanie relacji , uczestnictwo w lokalnych imprezach.

LADYS

W wyprawie biorą udział tylko kobiety, bez względu na wiek. To czas na zwiedzanie, odpoczynek, refleksję, możliwość uczestnictwa w warsztatach rozwojowych . To czas dla nas, babeczek, wzajemne poznanie się, zajrzenie w głąb siebie oraz budowanie relacji. 

Kwaterujemy Cię w pokoju 2, 3 lub 4 osobowym. Jeśli jednak wolisz opcję bez dokwaterowywania towarzyszki podróży skontaktuj się z nami a my indywidualnie wyliczymy dopłatę do pokoju 1-osobowego dla Ciebie.

FAMILY

Dla całych rodzin – rodziców , dziadków czy dzieci. Zakwaterowanie w apartamencie z basenem lub w pobliżu plaży. Doskonałe miejsce wypadowe do wielu atrakcji Krety.

FRIENDS

Zabierz swoich znajomych, całą paczkę a my zapewnimy Wam gry i zabawy przy basenie , Zorba party, naukę tańca Sirtaki czy gotowania. W niewielkiej odległości od hotelu znajduje się miasteczko Platanias a tam niezliczona ilość restauracji, klubów i barów czynnych do ostatniego klienta w których organizowane są potańcówki, dyskoteki i inne zabawy.

Z nami masz swobodę podróżowania

Podczas naszych wyjazdów elastycznie zarządzamy czasem i planem dnia. Zwiedzamy we własnym tempie, dzięki czemu można poczuć klimat danego miejsca. Swoboda podróżowania oznacza również swobodny wybór atrakcji dodatkowych, zamiast z góry narzuconego sztywnego programu.

Zakwaterowanie

Śpimy w sprawdzonych hotelach, w 2,3 lub 4 osobowych pokojach z łazienkami.

Transport

Wynajmujemy prywatny transport (minibus lub samochód osobowy tylko dla naszej grupy).

Posiłki

W zależności od opcji zakwaterowania. Rezydent zabierze Cię do restauracji i barów z kuchnią lokalną lub, jeśli wolisz, z kuchnią europejską. Sam decydujesz, ile wydasz na wyżywienie podczas podróży. Podczas niektórych wypraw, przygotowujemy posiłki samodzielnie, korzystając z produktów zakupionych w lokalnych sklepach i na targach lub korzystamy z usług wynajętego kucharza. Śniadania w niektórych opcjach jest zapewnione.

Doświadczenie

Mamy doświadczenie w organizowaniu wypraw, a autorskie programy opieramy na naszych własnych podróżach. W każdym z naszych programów znajdziecie dodatkowe „perełki" - mniej turystyczne miejsca, które zachwyciły nas podczas naszych podróży na Kretę, i chcemy się nimi z Wami podzielić. Wasz komfort i bezpieczeństwo podczas wyjazdu są najważniejsze, dlatego:

  1. Nad programowym przebiegiem wyprawy czuwa doświadczony rezydent - opiekun, znawca lokalnych realiów. Dzięki niemu Wasz pobyt, pomimo całego mnóstwa wrażeń, przebiegał będzie bezpiecznie i sprawnie.
  2. Jesteśmy Agentem Turystycznym. Współpracujemy z Biurem Podróży ''METRO'' we Wrocławiu, które posiada niezbędne ubezpieczenie organizatora turystyki oraz wpis do Centralnej Ewidencji Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr rejestru 120/40/00/2004.

Świadoma turystyka

  1. Nasi Opiekunowie - to zespół z pasją i miłością do podróżowania.
  2. Wspieramy lokalną gospodarkę a nie międzynarodowe koncerny. Dlatego podczas naszych wypraw śpimy w lokalnych hotelach, jadamy w lokalnych restauracjach i korzystamy z usług lokalnych przedsiębiorców budując tym samym wspaniałe relacje.
  3. Podróżujemy świadomie - a więc z refleksją na temat naszego wpływu na otaczającą nas kulturę, ludzi, środowisko. Analizujemy nasze zachowanie i jego konsekwencje.