Jak zakochałam się w Grecji...

Mój „pierwszy raz” z Grecją wydarzył się w wieku 18 lat. Spakowałam się i wylądowałam w Atenach, tak po prostu… Tam spędziłam 6 młodzieńczych lat, pełnych przygód, radości i słońca. Poznałam język, kulturę, obyczaje, historię, grecką kuchnię i wielu wspaniałych ludzi.

Po powrocie do kraju próbowałam zapomnieć o tej mojej greckiej miłości, ale jak się okazało później, bezskutecznie. Dokończyłam swoją edukację, zdobyłam doświadczenie i dobry zawód. Przepracowałam 22 lata w korpo na stanowiskach menadżerskich.

Założyłam rodzinę i urodziłam wspaniałą córkę – Wiktorię. Wszystko układało się, ale myśli wciąż gdzieś uciekały a w sercu wciąż czegoś brakowało. Chyba to właśnie z tej przepełniającej mnie tęsknoty założyłam na FB grupę „Grekomania”. Bardzo szybko okazało się, że ten kraj zaraził miłością nie tylko mnie. Grekomania to teraz największa grupa w Polsce o tematyce greckiej. To wielu wspaniałych ludzi, zakochanych w Helladzie tak samo jak ja. Oczywiście nie tylko myślami wracałam do tych swoich ukochanych miejsc.

Zwiedziłam wiele greckich wysp by po latach tej greckiej „tułaczki” skoncentrować się tylko na tej jednej – Krecie. Bo to właśnie Kreta całkowicie skradła moje serce. Tu odnalazłam swoje miejsce na ziemi, tu powracam od lat i tu ładuje swoje życiowe baterie. Znowu jak za młodych lat porzuciłam wszystko i podążam za swoją prawdziwą pasją.

Zrezygnowałam ze swojej dotychczasowej pracy zawodowej i pracuje nad projektem, który pozwoli mi realizować w pełni moje pasje. Nie umiem żyć bez Grecji, bez pozytywnych ludzi i słońca, kocham przygody i wyzwania, jestem odważna, czasami szalona, przepełniona pozytywną energią. Moje motto życiowe to „Podróżować znaczy żyć” i wiem, że naprawdę szczęśliwa kobieta to kobieta z pasją… Ja ją mam.

Podróże to moja pasja...

Witaj,

mam na imię Agnieszka i odkąd pamiętam moją pasją były podróże.

Na co dzień zajmuję się rozwojem osobistym, ponieważ z zawodu jestem certyfikowanym Trenerem Biznesu, praktykiem w zarządzaniu ludźmi oraz diagnostą Inteligencji Emocjonalnej.

W Grecji zakochałam się 12 lat temu, kiedy pierwszy raz z rodziną odwiedziliśmy Kretę. Od tego czasu wielokrotnie odwiedzam tę wyspę ponieważ urzekła mnie swoją unikalną miłością do tradycji, relacji z innymi oraz cudowną kuchnią.

W trakcie naszych wyjazdów pokazujemy uczestnikom prawdziwe oblicze życia w Grecji, szukamy nietuzinkowych form rozrywki, dzielimy się naszą pasją i jednocześnie dajemy możliwość uczestnictwa w autorskich programach rozwojowych dla ciała i umysłu.

Zapraszam Cię do wyjątkowej podróży w głąb siebie w otoczeniu cudownej kultury oraz kobiet takich jak Ty, tworzących atmosferę spokoju, harmonii i wzajemnego wsparcia.

Jesteśmy przyjaciółkami od 15 lat, poznałyśmy się w korporacji, ale szybko połączyła nas siostrzana miłość i wspólne podróże. Odwiedziłyśmy razem kilkanaście wysp greckich, ale najczęściej wracałyśmy na Kretę.

Tutaj czujemy, że życie płynie inaczej, wolniej, w zgodzie z sobą samym. Ludzie są otwarci i dają nam serce na dłoni dzięki czemu wielu z nich traktujemy jak członków rodziny. Tutaj jakoś chce się więcej od życia i nie mam tu na myśli rzeczy materialnych. Tu po prostu chce się żyć…Tą miłością, pasją i wiedzą chcemy  się dzielić i uczynić Wasze wakacje wyjątkowymi.