Andys Gardens Villa

- Kreta zachodnia

Andys Gardens Villa to hotel typu studio i apartament, który oferuje idealne warunki na przyjemne i komfortowe wakacje w czarującej Chanii na Krecie. Znajduje się blisko miasta Chania, na plaży tradycyjnej wioski Pyrgos Psilonerou, zaledwie 100 metrów od morza. Składa się z trzech kawalerek i dwóch apartamentów, wszystkie z balkonami z widokiem na morze . Jedyne mieszkanie w ogrodzie posiada ekskluzywną pergolę.

Andys Gardens Villa stwarza idealne warunki do wypoczynku, łącząc nowoczesne udogodnienia pokoi z sielankowym otoczeniem. Otacza go bujny dwuhektarowy ogród z różami, bugenwillami, jaśminem, geranium, granatami, figami, które tworzą upojny koktajl barw i aromatów. Można tam zjeść śniadanie, wypić kawę lub drinka, poczytać książkę, opalać się na leżakach, a nawet zdrzemnąć się w hamaku wśród palm. Ze względu na swoje wyjątkowe piękno teren, na którym znajduje się Andys Gardens Villa, został wyznaczony przez Unię Europejską jako „ obszar Natura “. Morze przed willą co roku zdobywa niebieską flagę za czyste wody.

Lokalizacja idealna Andys Gardens Villa ułatwia Państwa pobyt w niewielkiej odległości znajdują się mini-markety i tradycyjne tawerny kreteńskiej. Jednak hotel jest również odpowiedni na wycieczki do wszystkich naturalnych piękności wyspy, takich jak wąwóz Samaria, Elafonissi, Kedrodassos, Balos czy Sfakia.

opinie naszych klientów:

PAWEŁ
Read More
Raj na ziemi, doskonała lokalizacja, piękny ogród, palmy i morze ... nic mi więcej nie potrzeba...